Analiza meczów – klucz do sukcesu w zakładach bukmacherskich

Dużo osób zakłada konto bukmacherskie bez większego zastanowienia się nad tym zagadnieniem. A nie tak to powinno wyglądać… Chcesz obstawiać spotkania piłkarskie? Jaka firma bukmacherska jest do tego wręcz stworzona? Co zaś mieć na swojej uwadze, aby wszystko dokładnie przeanalizować? To klucz do osiągania dobrych wyników, dlatego dzisiaj mocno skupimy się na tym właśnie temacie!

Gdzie typować najbardziej popularne lub niszowe ligi i jaki kod promocyjny przygotował bety?

Każda osoba, która chce poważnie traktować zakłady bukmacherskie, powinna w pierwszej kolejności zdecydować się na odpowiednie podmioty hazardowe. A to wcale nie jest takie proste. Wyboru jest sporo, dlatego trzeba się dobrze nad tym wszystkim zastanowić. Na pewno warto byłoby zdecydować się na podmioty hazardowe, które są legalne. W tym gronie znajduje się zaś m.in. BetX. Jeśli się tam zarejestrujesz (warto w czasie wykonywania tego zadania wpisać betx kod promocyjny, aby potem otrzymać świetne bonusy na dzień dobry), to później będziesz mógł bez obaw grać, wpłacać i wypłacać pieniądze itp. Co ważne, tej firmy bukmacherskiej oczywiście nie ma m.in. w zasobach Rejestru Domen Zakazanych. Warto zaznaczyć, że BetX to podmiot hazardowy bardzo hojny. Nowy gracz może otrzymać na start nawet 800 PLN w ramach oferty powitalnej. Co ważne, nie brakuje tam wielu opcji do typowania. Możesz zatem zdecydować się na rozgrywki najbardziej popularne oraz na takie, które cieszą się zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem na co dzień. Warto zwrócić uwagę również na kursy. A te w BetX są bardzo okazałe.

Musisz sprawdzić ostatnie wyniki w domu/na wyjeździe

Jeśli chcesz notować dobre wyniki w podmiocie hazardowym BetX, to musisz przyłożyć się do analizy. Co trzeba zatem sprawdzić przed puszczeniem internetowego kuponu? Zastanawiasz się nad tym, bo masz przyznany betx bonusi nim właśnie obracasz ? Nie obejdzie się bez sprawdzenia tego, jak oba kluby radziły sobie w ostatnim czasie. Biorąc pod uwagę spotkania domowe/wyjazdowe. Chcesz postawić spotkanie Warty Poznań ze Śląskiem Wrocław? Dobrze byłoby zatem zweryfikować, jak ekipa z Wielkopolski radziła sobie ostatnio w roli gospodarza, a rywale w delegacjach. Spore znaczenie ma również aspekt dotyczący motywacji. Załóżmy, że mamy ostatnią kolejkę. Gospodarze grają jeszcze o utrzymanie, a goście już o nic. W takiej sytuacji warto oczywiście zagrać na tych pierwszych. Jest dużo prawdopodobieństwo, że goście wystąpią w rezerwowym składzie itp. 

Ważne są listy z zawodnikami nieobecnymi i mecze h2h

Eksperci rekomendują, aby nie grać spotkań piłkarskich zbyt wcześnie. Poczekaj spokojnie, aż będziesz miał dużo informacji np. na temat przewidywanych składów. Dzięki temu zobaczysz, kto zagra, a kto niestety nie. Zarówno w szeregach gospodarzy, jak i gości. Przez to ocena potencjału obu klubów może się zmienić. Poza tym warto sprawdzić, jak wyglądały ostatnie mecze tych drużyn. Czasami jest tak, że jedna ekipa ma na drugą patent. Im więcej takich aspektów weźmiesz pod uwagę, tym masz potem większe szanse na zanotowanie dobrego wyniku.

5 / 5. Ocen: 1