Aplikacje mobilne od polskich legalnych bukmacherów online

Aplikacja mobilna od bukmachera to rzecz, która jest coraz częściej spotykana. Z roku na rok potrzeby i oczekiwania graczy rosną, dlatego każda firma bukmacherska, której zależy na pozyskaniu jak najszerszego grona użytkowników, musi inwestować w segment mobile. Specjalnie dla naszych Czytelników recenzujemy aplikacje mobilne od polskich legalnych bukmacherów online. Co oferują, czym się wyróżniają? 

aplikacje na telefony od bukmacherów
Aplikacje mobilne od polskich legalnych bukmacherów online

Aplikacja mobilna Etoto

Etoto to jedna z firm bukmacherskich, która mocno inwestuje w działalność w internecie. Aplikacja mobilna od tego bukmachera została uruchomiona w listopadzie 2018 roku i działa zarówno na urządzeniach opartych na systemie Android jak i iOS. Etoto ma bardzo przyjemną w użytkowaniu aplikację – dzięki niej bez problemu i z łatwością można obstawić kupony. Ponadto, są tam także dostępne wszystkie dyscypliny obecne w ofercie tego bukmachera. Oprócz tego, każdy użytkownik aplikacji mobilnej bukmachera Etoto ma dostęp do szybkich płatności oraz bonusów, które są obecne wyłącznie w aplikacji. 

Aplikacja mobilna Totalbet

Kolejną aplikacją jest aplikacja przygotowana przez firmę bukmacherską Totalbet. Aby pobrać aplikację od tej firmy bukmacherskiej, należy wejść na stronę internetową tego bukmachera. Jest jednak pewien szkopuł: na ten moment aplikacja Totalbet działa wyłącznie na urządzeniach opartych na systemach Android. Osoby posiadające smartfony z systemem iOS muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja bukmacherska Totalbet, podobnie jak inni legalni bukmacherzy daje dostęp do wszystkich możliwych do obstawienia zakładów, w tym także bardzo popularne w Polsce zakłady na żywo. Ponadto, osoby z niej korzystające mogą również korzystać z funkcji powiadomień push oraz Match Tracker. Bukmacher zapowiada, że wkrótce wprowadzi także specjalne promocje dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji. 

Aplikacja mobilna PZBUK

PZBUK pozwala na pobieranie swojej aplikacji dla typerów osobom, które posiadają urządzenia oparte na systemie Android. Dzięki temu w bardzo szybki, łatwy i intuicyjny sposób można obstawiać zakłady – mowa tutaj zarówno o zakładach przedmeczowych jak i zakładach live. Korzystając z aplikacji tego bukmachera można bardzo szybko wpłacać i wypłacać środki, korzystać z opcji cash-outu czy powiadomień push lub Match Tracker. Najistotniejsze jest jednak to, że PZBUK przygotowuje dla swoich graczy specjalne promocje dedykowane użytkownikom urządzeń mobilnych. Jedną z takich specjalnych ofert są na przykład zakłady Kardio. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na tę chwilę z aplikacji mobilnej bukmachera mogą korzystać wyłącznie osoby posiadające smartfony i tablety oparte na systemie Android. Firma bukmacherska zapewnia jednak, że już wkrótce z aplikacji będą mogły również korzystać te osoby, które mają smartfony z iOS-em. Aplikację bardzo łatwo można pobrać ze strony internetowej bukmachera PZBUK. 

Aplikacja mobilna STS

Trzeba przyznać, że bukmacher STS pod względem aplikacji mobilnej bije wszystkie powyżej opisane aplikacje na głowę. Jedną z jego największych przewag jest fakt, iż umożliwia on użytkownikom swoich aplikacji oglądanie transmisji na żywo, czego nie ma ani w Etoto, Totalbet czy PZBUK. Korzystając z aplikacji mobilnej STS można także postawić dowolnie przez siebie wybrany zakład z jego oferty – mowa tutaj zarówno o zakładach przedmeczowych, live czy o sportach wirtualnych i Betgames. Dodatkowo, znajdziemy tam także czas, który pozwala na realizowanie dyskusji z innymi graczami. Opcja o nazwie Livescore pozwala na sprawdzanie na żywo bieżących wyników sportowych oraz statystyk z meczów. STS pozwala także na szereg metod płatności: Skrill, PayU czy Neteller. 

5 / 5. Ocen: 5