Betfan bonus bez depozytu – jaki kod promocyjny wpisać?

Zakłady bukmacherskie Betfan, to jedna z najlepszych firm działających na rynku – warto zapoznać się z poniższą recenzją i odebrać swój powitalny bonus. Betfan zastosował bardzo ciekawą powitalną ofertę i bardzo szybko zajął się wdrażaniem nowych technologii, co przekłada się bezpośrednio na doskonałe opinie oraz bardzo częsty wybór pośród typerów. Od roku 2019, czyli od debiutu rynkowego wśród zakładów online, ciągle dąży do bycia na szczycie. Co jest przyczyną tak dynamicznego rozwoju? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją odnośnie bukmacherskich zakładów w Betfan, z której dowiedzieć się będzie można także, jak obracać bonusem. 

betfan bez depozytu kod promocyjny
Betfan bonus bez depozytu – jaki kod promocyjny wpisać?

Legalnie działające bukmacherskie zakłady Betfan

Betfan otrzymał licencję od Ministra Finansów w roku 2018. Parę miesięcy później, czyli w roku 2019 zaczął swoją działalność w internecie na witrynie betfan.pl. Ta firma bukmacherska działa, opierając się o koncesję na poczet prowadzenia zakładów w internecie. Nieco później, po debiucie, bukmacher Betfan związał się umową z Mariuszem Pudzianowskim, zawodnikiem MMA i byłym strongmanem. 

Betfan został doliczony do grona legalnie działających buków i szybko udało mu się pokazać, iż liczy na najwyższą pozycję na rynku. Bukmacher ten, skupia się głównie na działalności internetowej. Betfan nie otrzymał licencji na zakłady w stacjonarnych punktach, a to przyczynia się do tego, iż raczej próżno poszukiwać lokali Betfan na terenie Polski. 

Kod promocyjny w Betfan online

Żeby móc typować bukmacherskie zakłady w internecie w Betfan, trzeba dokonać rejestracji konta na jego stronie internetowej. Warto mieć na uwadze, iż niektóre portale, oferują kody promocyjne do buka Betfan, za sprawą których możliwe jest aktywowanie bonusów powitalnych. Aktualny kod promocyjny w Betfan to: BETONLINE.

Jeżeli chcemy z powodzeniem korzystać z kodów promocyjnych do buka Betfan, to musimy w poprawny sposób zarejestrować konto gracza na www.Betfan.pl (kod promocyjny: BETONLINE), dokonując uzupełnienia danych w formularzu, które związane są z numerem PESEL, nazwiskiem, imieniem, numerem telefonu, hasłem oraz adresem e-mail. 

Bonusy na powitanie do 1600 złotych od Betfan

Kody promocyjne Betfan, otwierają drogę do zdobywania powitalnych bonusów, w przypadku których uzyskać możemy: 

  • bonus od drugiej z wpłat do 1000 złotych,
  • zakład bez żadnego ryzyka do 600 złotych. 

Dokonując zsumowania bonusów w Betfan, możemy otrzymać 1600 złotych. Nie dziwi zatem fakt, iż operator ten zbiera całkiem sporo dobrych opinii. Jak można odebrać opisywane bonusy? 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Betfan, jak dotąd nie zaoferował bonusu bez żadnego depozytu, a zatem celem skorzystania z promocji, możemy dokonać wpłaty na konto. Wykonując pierwszy depozyt – nowy typer dostaje opcję obstawienia zakładu bez żadnego ryzyka do 600 złotych. W razie jakiejkolwiek porażki – dostaniemy zwrot na bonusowe saldo. 

Jak grać bez żadnego ryzyka u buka BetFan? W pierwszej kolejności, musimy dokonać wpłaty depozytu (minimalnie 50 złotych), zaś później przygotować właściwy kupon, który będzie nas kwalifikował do oferty. Jaki to będzie zakład? Obstawmy kupon (live albo przedmeczowy) po minimalnym kursie 1.14 – to wyłączny warunek tego buka. Należy pamiętać jeszcze o tym, iż bez żadnego ryzyka nie możemy grać na ofertę Matchday boost. Jeżeli nie uda się nam trafić, to dostaniemy zwrot stawki na bonusowe konto. 

Drugim spośród bonusów u bukmachera Betfan, jest tak zwany pakiet Pudziana, czyli bonus do drugiej z wpłat. Jak on właściwie działa? Spieszymy z wytłumaczeniem. 

Kwota pierwszej z naszych wpłat, jest zupełnie dowolna, ale warto będzie wpłacić minimalnie 50 złotych, aby móc korzystać z zakładu bez żadnego ryzyka. Natomiast jeżeli zechcemy dostać środki dodatkowe na poczet gry od kolejnej wpłaty, to musimy wpłacić minimum 100 złotych. Następnie drugie tyle, pojawi się na naszym bonusowym koncie. Maksymalna kwota bonusu, wynosi 1000 złotych. A zatem jeśli byśmy wpłacili 2000 złotych, to na naszym koncie pojawi się bonus w postaci 1000 złotych. Celem zdjęcia blokady z tych środków, będziemy musieli najpierw obrócić całą kwotą naszego depozytu. Czas na obracanie depozytem, liczony jest od chwili aktywowania bonusu i będzie wynosił dwa tygodnie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Celem przeniesienia środków pochodzących z bonusowego salda, na główne saldo, zupełnie nowy gracz dokonać musi odpowiedniego obrotu na bonusowym saldzie, to znaczy zawarcia zakładów za minimum stawkę, która odpowiadać będzie 3-krotności otrzymanej przez nas kwoty bonusu, przy czym na kuponie będą musiały być minimum trzy wydarzenia.

Oferta zakładów bukmacherskich w Betfan 

U buka BetFan obstawiać możemy: 

  • sporty wirtualne,
  • e-sporty,
  • zakłady na rozrywkę, politykę oraz inne ciekawsze wydarzenia,
  • zakłady live,
  • zakłady przedmeczowe. 

Betfan na rynku zakładów bukmacherskich, słynie z ciekawej oraz szerokiej oferty. Poza rozbudowanymi szeroko bukmacherskimi zakładami na dyscypliny sportowe, Betfan wyróżnia się w zakładach na rozrywkę, show-biznes, politykę oraz inne aktywności, na przykład na temat tego, jaka będzie pogoda. Jeżeli chodzi o lifestyle’ową ofertę na rozrywkę, to nie ma dla niego konkurencji. Jakby było tego mało Betfan umożliwia to, abyśmy zgłosili własną propozycje zakładów w ramach oferty My bet. Jeśli mamy pomysł na zakład, którego nie ma we własnej ofercie żaden z buków, możemy zgłosić się do Betfan i czekać na ewentualną jego akceptację. 

Z narzędzi dodatkowych udostępnionych u buka BetFan online, warto wymienić funkcję o nazwie cashout. Możliwość wcześniejszego domknięcia zakładu, działa na kuponach skumulowanych i solo. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Czym wyróżnia się bukmacher Betfan na tle konkurencji? 

Betfan, z całą pewnością wyróżnia się swoim podejściem do zakładów. To bukmacher, który pozycjonuje się w grupie rozrywkowej typerów, gdyż Betfan jak żadne inne przedsiębiorstwo w Polsce, oferuje barwne oraz ciekawe typy – na przykład na gry karciane (poker, blackjack itp.), podobnie jak w Betgames STS. Kursowa oferta tego buka, dotyczyć może zakładów na show biznes, pogodę, politykę oraz rozrywkę. Betfan to jedyny buk na terenie Polski, u którego można typować to, czy padnie rekord temperatury lata. A to wyłącznie przykład fantazji, którą mają bukmacherskie firmy. 

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Rozrywkowe zakłady, są na pewno głównym elementem, który wyróżnia na tle konkurencji buka BetFan. Co ponadto? Jest to firma, która udostępnia My Bet, które wygląda podobnie do Custom Bet, jakie znaleźć możemy w eWinner. Nie stanowi to praktyki największych spośród bukmacherów internetowych, takich jak Fortuna czy STS. W Betfan My Bet, mamy możliwość podesłania własnego pomysłu na zakłady. Jeżeli operator dokona jej akceptacji, to trafi ona do oferty bukmacherskich zakładów w Betfan. 

Długi okres czasu w Betfan oferowano grę bez podatku, co także wyróżniało tegoż buka na tle konkurencyjnych firm. Obecnie, taka opcja nie funkcjonuje. W Betfan ciągle, mamy szansę skorzystać z najwyższego zakładu bez żadnego ryzyka dla zupełnie nowych graczy oraz wielu innych promocji. Oferta na zakłady u buka BetFan, jest na tyle obszerna, iż w meczach futbolu, typować możemy nawet to, kto będzie asystować przy golach. Zakłady na asysty, nie są wcale na tyle często spotykane u buków online, zatem należy tego typu rynki zdecydowanie wyróżnić w ofercie Betfan. 

5 / 5. Ocen: 3