Bukmacher Superbet Polska – oferta zakładów, opinie

Zarabianie na zakładach bukmacherskich cieszy się z roku na rok w Polsce coraz większą popularnością. Wiele osób, które do tej pory nigdy nie słyszało o możliwości zarabiania w ten sposób, cieszy się, że dzięki obstawianiu może zasilić budżet domowy co miesiąc o kilkaset bądź nawet kilka tysięcy złotych. Tym bardziej, że na obstawianiu zakładów bukmacherskich w niektórych przypadkach można zarobić nawet kilka milionów złotych. Wszystko to sprawia, iż popularność zakładów bukmacherskich rośnie lawinowo. Każdy początkujący zawodnik powinien jednak pamiętać o tym, aby korzystać z usług wyłącznie legalnych bukmacherów posiadających specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Jeśli korzystamy z nielegalnych firm bukmacherskich, może nam grozić odpowiedzialność karna. W dzisiejszym artykule prezentujemy ofertę jednego z najlepszych polskich bukmacherów, czyli Superbet. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto szuka dobrego i legalnego bukmachera online. 

legalny bukmacher superbet polska
Bukmacher Superbet Polska – oferta zakładów, bonusy i opinie

Superbet Polska – informacje podstawowe

Bukmacher Superbet pojawił się na polskim rynku zakładów wzajemnych online w 2018 roku. Początkowo było o nim bardzo cicho, ponieważ firma nie zdecydowała się na przeprowadzenie szerokiej kampanii reklamowej. Superbet posiada inwestora z Rumunii. Jest to o tyle ciekawe, że zdobycie licencji na legalne świadczenie usług bukmacherskich od Ministerstwa Finansów nie jest wcale takie łatwe. Superbet jednak się to udało. Od niedawna Superbet online jest również dostępny przez internet.

Firma bukmacherska Superbet w Rumunii zatrudnia przeszło 2500 pracowników, którzy pracują w około 1000 punktów stacjonarnych bukmachera. Mimo tego, iż firma ta posiada stosunkowo małe doświadczenie w oferowaniu usług bukmacherskich, to rozwija się naprawdę w niesamowicie szybkim tempie. Od 2011 roku marka Superbet działa także w internecie, jednak serwis internetowy firmy jest skierowany przede wszystkim do użytkowników z Rumunii. Być może już wkrótce Superbet stworzy także dedykowany portal dla graczy z Polski. Superbet jest jednym z największych pracodawców w Rumunii. Firma planuje, iż w niedługim czasie otworzy około 150 punktów stacjonarnych. Ma to nastąpić do końca 2019 roku. Widać, że plany Superbet są naprawdę ambitne i dalekosiężne. Czy równie imponująca jest oferta tego bukmachera? Sprawdźmy. 

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Jaką ofertę zakładów dla graczy ma bukmacher Superbet?

Firma bukmacherska Superbet ma naprawdę niezwykle atrakcyjną ofertę dla swoich użytkowników. W porównaniu z innymi bukmacherami, jest ona naprawdę przyzwoita. Superbet stawia przede wszystkim na zakłady dotyczące najpopularniejszych sportów, jednak na rumuńskiej stronie bukmachera można znaleźć także całkiem sporo zakładów na sporty cieszące się mniejszą popularnością. Oprócz tego, w Superbet uświadczymy również zakłady specjalne dotyczące szeroko rozumianej sfery rozrywki, show biznesu i kultury. 

Wśród najpopularniejszych dyscyplin sportowych, które są dostępne w ofercie bukmachera Superbet, wymienia się przede wszystkim darts, snooker, rugby, piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, hokej czy tenis. Nie są to oczywiście wszystkie dostępne tam dyscypliny. Warto wiedzieć, że w Superbet można także znaleźć wszystkie najistotniejsze ligi z prawie wszystkich popularnych dyscyplin sportowych. Ponadto, są tam także wydarzenia sezonowe związane z mistrzostwami świata czy Europy. 

Niestety, na ten moment firma bukmacherska Superbet nie oddała jeszcze do dyspozycji polskich użytkowników swojej strony internetowej. Mamy jednak nadzieję, iż zmieni się to w najbliższym czasie. Superbet ma naprawdę bardzo ciekawą ofertę w Rumunii, co potwierdzają Superbet opinie zamieszczane w internecie. Superbet organizuje także loterie, co odróżnia go od polskich bukmacherów. Polacy uwielbiają tego typu gry, dlatego z pewnością również chętnie korzystaliby z tej funkcjonalności po jej wprowadzeniu.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Czy są promocje dla nowych graczy u bukmachera Superbet?

Każdy bukmacher, któremu zależy na przyciągnięciu do siebie jak najszerszej grupy użytkowników, organizuje rozmaite promocje i akcje specjalne dedykowane dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Niestety,w Superbet nie uświadczymy tego typu promocji dla nowych graczy. Z czego to wynika? Spowodowane jest to tym, iż na ten moment nie da się zarejestrować w internecie w Superbet. Jeśli taka możliwość się pojawi, z pewnością będzie można spodziewać się bonusów powitalnych, których łączna wysokość wyniesie nawet przeszło kilkaset złotych. 

poker online legalnie w polsce
Betgames STS – legalne obstawianie gier karcianych online

Superbet opinie graczy

Legalny bukmacher Superbet Polska jest krótko dostępny dla graczy, żeby można było znaleźć wiele opinii na jego temat. Jednak ze wszystkich, które pojawiają się na czacie bukmacherskim czy największym forum dla typerów betonline.net.pl, wyczytać można że początek Superbet w Polsce ma kiepski. Opinie o Superbet wskazują, że największą bolączką graczy są niezrozumiałe terminy jakimi posługuje się bukmacher. Aplikacja mobilna Superbet również pozostawia do życzenia, graczom nie podoba się w jaki sposób w aplikacji obstawia się mecze, częste również problemy techniczne, wyłączanie się aplikacji, to na pewno jest do poprawy. Kursy i marża to kolejny aspekt, na który zwracają gracze uwagę, też szału nie ma.

Ogólnie opinie o Superbet pokazują, że start nowego bukmachera w Polsce to ciężki kawałek chleba, najpierw trzeba się porządnie przygotować żeby nie zaliczyć falstartu, który może spowodować, że opinie o bukmacherze będą tak fatalne, że inni gracze beda g omijać z daleka.

0 / 5. Ocen: 0