Bukmacherzy z darmowymi transmisjami – gdzie oglądać mecze za darmo?

Współcześnie bardzo ciężko jest znaleźć kanał czy platformę, w obrębie których dałoby się obejrzeć wszystkie mecze spośród wszystkich istniejących dyscyplin sportu, płacąc przy tym zaledwie jeden abonament. Licencje na pokazywanie poszczególnych rozgrywek wykupują bardzo różne firmy – aby więc oglądać Bundesligę, trzeba opłacać abonament w Viaplay, chcąc śledzić włoskie Serie A, konieczne będzie zapłacenie za dostęp do kanałów Eleven Sports. Ligę hiszpańską znaleźć można na płatnej platformie Canal+, a Polsat posiada prawa do Ligi Mistrzów. Gdybyśmy więc chcieli oglądać wszystko, musielibyśmy płacić horrendalne pieniądze każdego miesiąca. Czy jednak rzeczywiście jest to aktualnie konieczność? Odpowiedź jest prosta – nie. Wiele różnych dyscyplin i rozgrywek pozwalają bowiem oglądać polscy bukmacherzy online. W tym krótkim poradniku to właśnie na nich się skupimy. Wyjaśnimy, gdzie oglądać mecze za darmo, przyjrzymy się ofercie na nie, ale i wyjaśnimy, dlaczego tak właściwie mecze warto oglądać. Wszystko to, oczywiście, z punktu widzenia osoby typującej.

gdzie oglądać mecze na żywo

Gdzie oglądać darmowe transmisje meczów w internecie?

Choć transmisje meczów są oferowane niemal wyłącznie w płatnych telewizjach i platformach streamingowych, bukmacherzy online stwarzają pewną ich alternatywę. Świetną, bo zbierającą wiele lig pod jednym dachem. Oczywiście musimy pamiętać, że nie wszyscy bukmacherzy oferują dostęp do transmisji. Ci zaś, którzy to robią muszą mieć wykupione odpowiednie licencje. To z kolei oznacza, że oferta na transmisje potrafi diametralnie się różnić pomiędzy konkretnymi firmami przyjmującymi zakłady. Poniżej przedstawiamy tych buków, u których obejrzymy zdecydowanie najwięcej.

  • STS to bukmacher, który podchodzi do transmisji zdecydowanie najpoważniej. Udało mu się wykupić licencję na praktycznie wszystkie największe ligi światowe. Oglądać możemy u niego między innymi niemiecką Bundesligę, włoskie Serie A, francuskie Ligue 1 czy hiszpańską La Liga, ale też wiele rozgrywek niższego szczebla. Oczywiście w STS poza rozgrywkami piłki nożnej do dyspozycji mamy również transmisje hokeju, tenisa, koszykówki, siatkówki plażowej oraaz piłki ręcznej. Słowem – większości cieszących się w naszym kraju powodzeniem dyscyplin.
sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka
  • eWinner – w ramach oferty na transmisje tej firmy możemy obecnie oglądać wyłącznie 2. Ligę Piłkarską. Wspominamy tu o tym bukmacherze z tego powodu, że jest on jedynym, który na to pozwala (ta nie jest emitowana nawet w telewizji).  Co ważne, w eWinner transmisje możemy oglądać wyłącznie w ramach jego aplikacji mobilnej.
  • Fortuna prezentuje ofertę na transmisję bardzo przypominającą tę dostarczaną przez STS. Z tym jednak, że jako jedyna na polskim rynku daje możliwość obstawiania meczów 1. Ligi,
  • Superbet również wypada na tym polu świetnie. Poza rozgrywkami w najpopularniejszych ligach (Bundesliga, Ligue 1, La Liga), Superbet daje nam również możliwość oglądania ligi portugalskiej, argentyńskiej i wielu innych, mniej popularnych oraz innych dyscyplin sportu.

Nie zapominajmy, że obecność danej ligi w ofercie bukmachera najczęściej oznacza, że obejrzymy wszystkie jej spotkania z całego sezonu (licencja wykupywana jest bowiem właśnie na sezony).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2720 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie warunki trzeba spełnić, by oglądać mecze u bukmacherów?

To, że najlepsi bukmacherzy online oferują nam możliwość oglądania darmowych transmisji meczów to stwierdzenie bardzo uogólnione. Choć bowiem transmisje te rzeczywiście są darmowe (nie trzeba płacić za nie same), aby uzyskać do nich dostęp zazwyczaj trzeba spełnić określone przez bukmachera wymagania. Te mogą być bardzo różne. Poniżej prezentujemy te, które są najpopularniejsze w polskich serwisach bukmacherskich.

  • Rejestracja i zalogowanie na konto. To wymóg, z którym spotkamy się u każdego bukmachera online w Polsce, który oferuje dostęp do darmowych transmisji meczów. Jest on dość oczywisty – mało kto bowiem udostępnia publicznie tego typu transmisje. Wyjątkiem są mecze e-sportowe, które same w sobie są emitowane na żywo i za darmo na oficjalnych kanałach. One są u buków udostępniane w sposób otwarty.
  • Obstawienie dowolnego zakładu. U wielu bukmacherów dopiero obstawienie czegokolwiek odblokowuje dostęp do każdej transmisji. Co ciekawe, wcale nie musimy postawić tutaj na spotkanie, które będziemy chcieli obejrzeć. Dowolny zakład odblokowuje nam dostęp do całego działu z transmisjami. Zwykle na określony czas.
  • Zainstalowanie aplikacji mobilnych. Wybrani bukmacherzy (w tym wspomniany powyżej eWinner) swoje transmisje oferuje tylko mobilnie. W takiej sytuacji najczęściej będziemy musieli zainstalować jego aplikację.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Oczywiście musimy pamiętać, że wymagania są czymś zależnym w pełni od konkretnego bukmachera. Ciężko jest więc tutaj je uogólnić. Większość operatorów jednak kształtuje je adekwatnie do własnej oferty na darmowe transmisje meczów.

Dlaczego warto oglądać mecze jako osoba typująca?

Oglądanie meczów jest w stanie przynieść nam całe mnóstwo korzyści. Choć więc większość typujących traktuje transmisje jako coś, dzięki czemu mogą zweryfikować poprawność swoich wcześniejszych zakładów, my możemy wycisnąć z nich znacznie więcej.

Transmisje meczów są przede wszystkim świetnym narzędziem do dokonywania trafniejszej, bardziej precyzyjnej i obiektywnie lepszej analizy bukmacherskiej. Dzięki temu nie musimy polegać wyłącznie na liczbach, które bywają po prostu zawodne. Załóżmy na przykład, że dany zespół przegrał 0-2. Wcale nie musi to oznaczać, że był drużyną znacznie gorszą (lub fatalną) – wciąż mógł pokazywać się z dobrej strony, ale po prostu nie mieć szczęścia lub radzić sobie nieco gorzej w defensywie. Na statystykach tego nie zobaczymy – w czasie oglądania transmisji już tak. Transmisje są też świetne, bo dostarczają masy przydatnych informacji ustami komentatora. Ten nie tylko pozwala na lepsze zorientowanie się w przebiegu konkretnego spotkania sportowego, ale też zdradza wiele faktów i ciekawostek mogących być rzeczywiście przydatnymi w czasie późniejszego obstawiania.

Oczywiście należy pamiętać, by w czasie meczów na żywo u bukmachera zwracać na wszystko uwagę. Mecze można bowiem oglądać tak bezmyślnie, jak i z zamiarem wyniesienia z nich pewnej wiedzy. Jeśli chcemy stawać się coraz skuteczniejsi w obstawianiu, powinniśmy podchodzić do tego w ten drugi sposób.

5 / 5. Ocen: 6