Co możemy obstawiać u SUPERBET. Czy to bezpieczne?

Lista bukmacherów na polskim rynka stale się powiększa. Jedną z najmłodszych stażem jest Superbet, wywodzący się z Rumunii. Mimo obiektywnie małego doświadczenia na polskim rynku, firma zyskała spore zaufanie klientów. 2009 rok zapoczątkował działalność przedsiębiorstwa, które w 2019 roku uzyskało zezwolenie Ministra Finansów do prowadzenia zakładów przez Internet, wymagane do rozpoczęcia w pełni legalnej działalności w Polsce. Bukmacher prowadzi liczne punkty naziemne, które wyglądają nowocześnie i atrakcyjnie. Oferta bukmachera jest stosunkowo szeroka i stale się powiększa – przyjrzyjmy się w związku z tym ofercie Superbet.

Klasyczne sporty, bezpieczeństwo obstawiania

Jasnym kryterium przy wyborze bukmachera powinna być jawność i legalność jego działania. Superbet od kilku lat legalnie prowadzi punkty stacjonarne, zaś od 2019 roku zajmuję się też zakładami online. W związku z tym możemy być spokojni, że zainwestowane pieniądze nie zostaną w żaden sposób przywłaszczone, a sam bukmacher nie jest firmą działająca niezgodnie z prawem. W ofercie bukmachera, co oczywiste, znajdziemy głównie klasyczne dyscypliny sportowe, jak również propozycje e-sportowe. Możemy obstawiać między innymi piłkę nożną, a konkretnie – klasyczne wyniki, przedziały goli, podwójne szanse, wyniki do przerwy i wiele innych.

Oprócz popularnych dyscyplin jest też, rzecz jasna, miejsce na sporty bardziej niszowe. Superbet to jeden z niewielu bukmacherów, które w swojej ofercie mają takie dyscypliny, jak na przykład futsal czy krykiet, a także w zasadzie nieznane w Polsce pesapallo. Jak widać, liczba dyscyplin jest naprawdę szeroka i powinna zadowolić nawet wytrawnych graczy. Warto zainteresować się też propozycjami żużlowymi, bowiem nie każdy bukmacher oferuje zakłady w tej dyscyplinie. Jeśli chcemy typować żużel możemy sprawdzić bonus na start superbet, jest to bardzo korzystna opcja dla nowych użytkowników. 

Zakłady live oraz e-sport

Zdaje się, że standardem w działaniach bukmacherów w Polsce jest zagwarantowanie klientom możliwości obstawiania zakładów na żywo. Tę opcję proponuje również Superbet. Gracz ma możliwość obstawiania wielu dyscyplin w czasie rzeczywistym, reagując na wydarzenia. Rzecz jasna istnieje pewne ryzyko obstawiania meczów live, bowiem bazujemy wówczas na intuicji, czy też danej sytuacji, ale niejednokrotnie może nam to przynieść większe zyski aniżeli klasyczna oferta przedmeczowa. Tym samym zakłady na żywo to swoista odskocznia od przemyślanych zakładów przedmeczowych. Kursy u bukmachera Superbet zdają się pokrywać z oczekiwaniami klientów – nie są ani wygórowane, ani zaniżone.

Co ciekawe, minimalna wysokość wpłaty na konto internetowe to jedynie 1 zł (przelew bankowy). Oferta e-sportowa to istotna kwestia w obecnych czasach. Wielu z nas czynnie śledzi zmagania na arenach League of Legends, Counter Strike’a, czy też Rainbow Six. Te zakłady są ważnym elementem oferty wspomnianego bukmachera. Szeroka oferta dotyczy przede wszystkim szeroko pojętych rozgrywek w popularnego LoLa. Gra od ponad dekady nieustannie przyciąga wielkie zainteresowanie, toteż bukmacher wychodzi na wprost oczekiwaniom klientów i umożliwia graczom obstawianie rozgrywek online.

Aplikacja mobilna i uzupełnianie oferty

Bez wątpienia, obiektywnie możemy stwierdzić, że Superbet posiada jedną z najbardziej intuicyjnych i prostych w obsłudze aplikacji mobilnych. Przyjemna w odbiorze szata graficzna, uproszczone sterowanie – między innymi te elementy skłaniają do korzystania z mobilnych udogodnień. Oferta w aplikacji pokrywa się z oficjalnymi kursami bukmachera, a samo obstawianie jest równie bezpiecznie, jak w punktach stacjonarnych. Kolejną istotną informacją jest fakt, że bukmacher nieustannie modernizuje swoją działalność poprzez poszerzanie rynku zdarzeń, modyfikowanie i upraszczanie aplikacji, a także otwieranie nowych punktów naziemnych. Mimo młodego stażu, Superbet póki co pokazał się z naprawdę dobrej strony. Budowanie zaufania to jednak proces długofalowy, czego z pewnością świadomy jest bukmacher. 

5 / 5. Ocen: 1