Co można typować w siatkówce? Jakie zakłady u bukmacherów?

Jesteś wielkim fanem siatkówki? Oglądasz każdy mecz reprezentacji narodowej? Dodatkowo interesujesz się tym, co dzieje się na krajowym podwórku? Warto zatem wiedzieć, że to zainteresowanie może Ci przynieść bardzo dużo pieniędzy. Wystarczy tylko wybrać legalne firmy bukmacherskie, zarejestrować się tam, a następnie obstawiać wydarzenia z siatkówki. Co jest do dyspozycji typerów? Opcji w tym temacie naprawdę nie brakuje!

siatkówka co można typować
Jakie zakłady można typować w siatkówce?

Jakie rozgrywki w siatkówce są do typowania u bukmacherów?

W Polsce siatkówka jest bardzo popularna. Nie da się ukryć, że wpływ na to mają bardzo dobre wyniki. Szczególnie uzyskiwane przez męską reprezentację. Panowie są w tym momencie mistrzami Świata. Gdyby Igrzyska Olimpijskie 2020 odbyły się zgodnie z planem, to nasi byliby tak naprawdę głównymi kandydatami do złota… Oczywiście, spotkania reprezentacji mężczyzn i kobiet są rzecz jasna do obstawiania w legalnych firmach bukmacherskich jak STS czy Superbet. Nic nie stoi na przeszkodzie, by typować np. mecze na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata itp. Do gry są także eliminacje do tych wielkich turniejów. Tak samo, jak spotkania prestiżowej Ligi Światowej.

Co jeszcze znajduje się w ofercie Polskich bukmacherów? Są to oczywiście spotkania towarzyskie. Można jednak grać nie tylko i wyłącznie mecze reprezentacji. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, by obstawiać również potyczki ligowe. Nasza liga (męska) jest jedną z najlepszych na świecie. Fani siatkówki bardzo często interesują się również rozgrywkami w Rosji oraz we Włoszech… Tak naprawdę jednak Polskie firmy bukmacherskie nie ograniczają się tylko do kilku państw. Gracze mogą zatem swobodnie obstawiać (za własne pieniądze) mecze na rozmaitych kontynentach. Nie tylko chodzi nam w tym momencie o rozgrywki facetów, ale także o zmagania kobiet… Opcji zatem jest naprawdę bardzo dużo, ponieważ można zdecydować się na szereg rozmaitych rozgrywek. Nie tylko reprezentacyjnych, ale także klubowych.

Triumfator potyczki

Jakie zakłady są najczęściej typowane przez graczy w firmach bukmacherskich? Można m.in. zdecydować się na to, kto będzie lepszy w ramach danej potyczki. Jak pokazują statystyki, są to jedne z najbardziej popularnych wariantów. W siatkówce nie ma remisów. W związku z tym można zdecydować się jedynie na dwie opcje. Albo wygrają gospodarze, albo będzie remis. Nie ma żadnych innych dostępnych alternatyw. To zaś powoduje, że obstawianie siatkówki cieszy się sporą popularnością. Np. w piłce nożnej mamy jeszcze możliwy remis. A dodatkowa opcja zawsze powoduje, że nieco trudniej jest wygrać pieniądze w zakładach bukmacherskich.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Co powinno być zaś brane pod uwagę przez typerów? Na pewno jest to aktualna dyspozycja. Poza tym trzeba zwracać uwagę na to, jak konkretne ekipy prezentują się w meczach domowych oraz wyjazdowych. Istotne jest również, by dokładnie zweryfikować ewentualne absencje…

Liczba setów

W firmach bukmacherskich można również typować liczbę setów (chodzi nam o undery albo overy). Warto zwrócić uwagę na czynnik, że są to kolejne bardzo popularne zakłady. Firmy bukmacherskie oferują je przy okazji tak naprawdę każdego spotkania. Osoby odpowiedzialne za ten aspekt wystawiają konkretne linie. Zazwyczaj tak jest tutaj wszystko pomyślane, żeby szanse wynosiły na samym początku dokładnie 50% na 50%. Im lepszy bukmacher online, tym tych opcji jest więcej. Dzięki temu można łatwiej wybrać takie rozwiązanie, które będzie miało spore prawdopodobieństwo na wejście. Można grać overy/undery nie tylko na same sety.

betfan bonus bez depozytu
Jak obstawiać zakłady bez podatku w Betfan?

Tutaj jest co najmniej kilka opcji do wyboru. Minimalnie w czasie każdej potyczki są rozgrywane trzy partie. Maksymalnie zaś tych setów może być pięć. To nie wszystko. Możesz również postarać się przewidzieć, ile punktów padnie w danym spotkaniu. Tutaj także wystawiane są rozmaite linie. Czym kierować się grając np. na over? Najlepiej, by konkretne drużyny miały zbliżony potencjał. Wtedy można bowiem liczyć, że tych setów będzie sporo. A jeśli tak się stanie, to koniec końców nie powinno brakować dużej liczby punktów.

Liczba punktów poszczególnych zawodników

Osoby zainteresowane zakładami na siatkówkę mogą także zdecydować się na takie warianty. W przypadku szczególnie istotnych potyczek można zatem postawić, ile punktów zdobędzie dany zawodnik. Oczywiście, na początku firmy bukmacherskie wystawiają konkretne linie. Potem trzeba oszacować, czy bardziej prawdopodobny jest under czy jednak over. Jak to zrobić? Dużo zależy choćby od klasy rywala. Przeciwko słabeuszom będzie łatwiej zdobywało się punkty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Inna sprawa jest taka, że zazwyczaj takie partie stosunkowo szybko się kończą. Im zaś więcej minut spędzonych na parkiecie, tym większa szansa na to, że wejdzie over. Warto na pewno prześledzić to, ile średnio (na jeden set) oczek zdobywa dany siatkarz. Dlaczego? Dzięki temu łatwiej będzie ocenić to, jak dużo oczek zainkasuje konkretny zawodnik. Zweryfikuj również, jak danemu graczowi szło w poprzednich meczach. Jeśli zawodnik jest w formie, to na pewno można pokusić się o over. Jeśli zaś tendencja jest zniżkowa, to lepszym rozwiązaniem będzie jednak mimo wszystko under.

0 / 5. Ocen: 0