Czy w Betgames jest bonus bez depozytu?

STS, czyli spółka handlowa Star-Typ Sport Sp. z o.o., jest obecnie jednym z najbardziej znanych bukmacherów w kraju. Przez wiele lat wyrabia sobie markę profesjonalisty, pracuje na swój wizerunek od chwili powstania, czyli od 1997 roku, co czyni ją najstarszą taką firmą w Polsce. W STS od niedawna jest produkt, który zrewolucjonizował obstawianie zakładów, dzisiaj opiszemy tę usługę, która stała się momentalnie hitem w STS.

betgames sts bonus bez depozytu
Co to jest Betgames i czy jest tam bonus bez depozytu?

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie w STS?

Zakłady sportowe w STS można realizować zarówno w licznych stacjonarnych lokalach, jak i za pośrednictwem internetu. Jest to ogromna wygoda jak i praktyczne rozwiązanie dla dwóch grup graczy – tych, którzy lubią spędzać swój czas wśród ludzi i otoczeni odpowiednimi warunkami są w stanie łatwiej wybierać trafne wyniki wydarzeń, jak i dla tych, którzy najpewniej i najkorzystniej czują się w zaciszu swojego domu i stamtąd tworzą nowe kupony.

Opcja online jest o tyle korzystna, iż można z niej korzystać na okrągło, przez cały tydzień, o każdej porze. Dzięki powszechnemu rozwojowi globalizacji, nie ma tak naprawdę ani jednej chwili, kiedy gdzieś na świecie nie odbywa się jakieś wydarzenie sportowe, na które moglibyśmy postawić swoje pieniądze. Nie musimy się też obawiać, czy zdążymy udać się do lokalu przed jego zamknięciem, czy nie będzie zbyt dużych kolejek, czasem też odległość do najbliższego punktu może być problemem. 

Wersję zakładów online wspierają zarówno przejrzysta i intuicyjna strona internetowa, jak i prosta aplikacja mobilna, dostosowana do najpopularniejszych systemów operacyjnych, występujących w naszych telefonach. Dzięki temu grać można nie tylko o każdej porze, ale też w każdym miejscu, gdzie tylko się znajdujemy.

Obstawiając konkretne wydarzenie nie musimy się martwić, czy nie przegapimy końca spotkania lub też kluczowego dla nas momentu. STS umożliwia nam oglądanie transmisji online – oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to szansa na to, by zawsze trzymać rękę na pulsie i w pełni korzystać z przeżywania sportowych emocji. 

poker online legalnie w polsce
Betgames STS – legalne obstawianie gier karcianych online

Łatwy system wpłat i wypłat, przejrzysty nawet dla początkujących użytkowników, zapewnia spokój i poczucie bezpieczeństwa w kwestiach naszych finansów. Nie musząc martwić się o pieniądze, możemy w pełni skupić się na interesujących nas wydarzeniach sportowych.

Liczne bonusy, promocje i inne udogodnienia przyciągają ciągle to nowych graczy, a tych z nieco większym doświadczeniem, utrzymują stale przy wyborze tego bukmachera,

STS proponuje nam szereg możliwości, jeśli chodzi o dostępne wydarzenia. Obstawiać możemy zarówno piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, hokej, piłkę ręczną, skoki narciarskie i wile innych dyscyplin sportu, które długo można wymieniać. Ważną z propozycji, z których warto skorzystać jest również esport. 

Czym jest Betgames i czy jest bonus bez depozytu?

Betgames jest to nowa propozycja od bukmachera STS. W ramach tej oferty otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w trzech nowych grach karcianych online. Jest to Wojna, Poker online i Bakarat. Każda z tych rozgrywek ma swoje proste zasady i warunki, które musimy spełnić, żeby wygrać. Zanim sprawdzimy, czy STS oferuje bonus bez depozytu na Betgames omówmy najbardziej popularne gry karciane w tej usłudze.

1. Wojna

Jest to symulacja gry karcianej, przeznaczonej do rozgrywania przez dwie osoby – gracza i krupiera. My jesteśmy w tym układzie graczem, system pełni funkcję krupiera. W grze używana jest standardowa talia kart, czyli składająca się z 52 elementów. Na samym początku przetasowane karty są dzielone na pół i rozdane. Wygrywa ten, czyja karta jest wyższa – tak jak w tradycyjnej wersji tej gry. Do tytułowej Wojny dochodzi wtedy, gdy obaj zawodnicy dostaną karty o tej samej wartości, ponieważ ta gra nie uwzględnia remisów. Zwycięzca tej części rozgrywki zagarnia całą pulę. Jest to najbardziej dynamiczna gra spośród prezentowanych nowości, zapewniająca świetną rozrywkę i mnóstwo wzrastającej adrenaliny, dodatkowo zawierająca proste zasady, łatwe do przyswojenia dla każdego. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

2. Poker

Poker w Betgames to gra symulowana, wzorowana na bardzo popularniej karcianej rozgrywce – Texas Hold’em Poker. W grze bierze udział sześciu graczy (jednym z nich jesteśmy my) i systemowy krupier. Na początku tenże krupier rozdaje 12 kart, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. To oznacza, że każdy z graczy dostaje po dwie karty tzw. otwarte, czyli ma możliwość zobaczenia ich wartości. Pięć kolejnych kart na stole, to karty wspólne, które są otwarte dla wszystkich graczy i jednocześnie należą do nich wszystkich. Żeby wygrać rozgrywkę musimy stworzyć sobie najmocniejszy układ spośród tych pięciu kart na stole i dwóch, których wartość znamy tylko my. Rozdanie wygrywa ta osoba, której karty będą najmocniejsze spośród wszystkich przeciwników. Sam krupier nie bierze udziału w konkurencji, jego rola kończy się w momencie rozdziału kart na stół. 

3. Bakarat

Bakarat jest grą bardzo znaną, jak pozostałe z wprowadzonej trójki. Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji w nią zagrać jest to idealna okazja na nadrobienie zaległości, ponieważ rozgrywka, oprócz wygranej pieniężnej, może przynieść mnóstwo emocji. Ta gra oczywiście także jest wzorowana na istniejącej już od dawna, klasycznej grze karcianej, znanej graczom na całym świecie. Możemy ją jednak spotkać też pod inną, ogólnie przyjętą nazwą, mianowicie Punto Banco, co dosłownie tłumaczymy „Gracz Bankier”. Jest to związane z tym, że w rozgrywce bierze udział zawodnik i właśnie bankier. Podobna gra ta wymyślona została jeszcze w średniowieczu, co tylko potwierdza, że od setek lat przynosi swoim graczom mnóstwo przyjemności.

obstawianie gier karcianych z bonusem bez depozytu
Betgames STS – najlepsze gry karciane po Polsku

Co do zasad: gra składa się z dwóch zawodników i krupiera rozdającego karty. Każdy z graczy otrzymuje po dwie karty, wyłożone otwartą stroną, zaczynając w kolejności od Gracza. Wygrywa ten, kto zbierze liczbę wartości swoich kart maksymalnie zbliżoną do dziewięciu. W przypadku, gdy Gracz i Bankier uzyskają jednakowy wynik, ogłaszany jest remis. Wartość kart od 2 do 9 jest równa tym liczbom, karty figurowe oraz 10 nie mają wartości punktowych. As jest liczony jako dokładnie jeden punkt. Sumowanie wszystkich zdobytych punktów tworzy ostateczny wynik. Jeżeli jednak ten okaże się dwuczęściowy, czyli wyższy niż dziewiątka, do której się dąży, pierwsza cyfra wyniku jest ignorowana, a w rozgrywce brana jest pod uwagę tylko ta druga. W szczególnych sytuacjach zarówno Gracz jak i Bankier mogą uzyskać również trzecią kartę, co w żadnym wypadku nie zmienia zasad gry.

Wielu graczy zastanawia się czy dostępny jest bonus bez depozytu w Betgames STS? Otóż tak, Polski bukmacher zdecydował się na udostępnienie graczom takiej promocji, dzięki której gracze mogą sprawdzić czym jest Betgames bez wpłacania własnych pieniędzy. Ten bonus 29 PLN bez depozytu daje graczom przetestowanie nie tylko gier karcianych ale również możliwość obstawienia całej oferty zakładów w STS online. Takie promocji nie ma żaden inny bukmacher legalnie działający w Polsce.

STS Betgames bonus bez depozytu z kodem promocyjnym

Każdy z graczy, który chce skorzystać z ekskluzywnego bonusu bez depozytu w Betgames, musi wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania nowego konta na stronie bukmachera www.STS.pl. Tylko z takim kodem promocyjnym gracz uprawniony jest do otrzymania bonusy bez wpłaty własnej, trzeba o nim pamiętać, gdyż po rejestracji nie będzie już możliwości wpisania kodu i otrzymania specjalnej promocji na start.

Oprócz bonusu bez depozytu w Betgames gracze mogą odebrać także darmowy zakład 20 PLN na typowanie zakładów na gry karciane w Betgames STS, a także 1200 PLN jeśli gracz zdecyduje się na depozyt, a więc wpłata zostaje podwojona do kwoty 1200 PLN, co jest bardzo dużym bonusem w porównaniu do innych bukmacherów online. Dodatkowo STS daje graczom 200 PLN zakładu bez ryzyka.

5 / 5. Ocen: 6