Ile najlepiej mieć kont bukmacherskich? Czy są limity?

A może warto posiadać nie tylko konto w jednej firmie zajmującej się oferowaniem zakładów wzajemnych na terenie Polski? Jakie są tutaj ewentualnie limity? Czego one dotyczą? Dlaczego warto mieć konta w rozmaitych podmiotach bukmacherskich?

ile kont bukmacherskich
Ile najlepiej mieć kont bukmacherskich? Czy są limity?

Czy występują jakieś limity na konta bukmacherskie?

Tak, ale ta sprawa dotyczy nieco innej kwestii. Mianowicie możesz mieć tylko jedno konto w danej firmie bukmacherskiej. Nie można zatem zakładać ich w nieskończoność. Np. na swojego tatę, dziadka, brata, czy kuzyna itp. Generalnie jest taka zasada, że można posiadać jedno konto na adres IP. Po to, by np. nie było wyłudzeń w aspekcie promocji czy bonusów bukmacherskich bez depozytu, które są oferowane dla nowych użytkowników przez Polskie firmy hazardowe. I podmioty z tej branży bardzo dokładnie tego pilnują. Od razu ostrzegamy. Jeśli chodzi Ci po głowie taka myśl, to lepiej od razu zawczasu się z tego wycofać.

Nawet jak uda Ci się założyć kilka kont np. w STS, to prędzej czy później to wyjdzie. W końcu do zrealizowania wypłaty będzie trzeba przesłać skan dowodu osobistego itp. Oszusta wychodzą zatem na jaw. A potem trzeba liczyć się z wieloma konsekwencjami. Chodzi m.in. o zamknięcie wszystkich kont oraz skonfiskowanie do tej pory zgromadzonych pieniędzy. Nie ma to zatem żadnego sensu. Tak samo, jak inne próby oszustwa. Chodzi m.in. o zakładanie konta przez osoby niepełnoletnie itp. Jeśli zaś chodzi o to, czy możesz mieć konta w rozmaitych firmach bukmacherskich, to w tym kontekście nie obowiązują żadne górne limity. To dobra informacja.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Masz zatem okazję posiadać jedno, dwa, trzy itp. konta w firmach zajmujących się oferowaniem zakładów wzajemnych. I coraz więcej osób chętnie korzysta z takiej właśnie opcji. W końcu dzięki temu można otworzyć sobie drzwi do wielu możliwości. Przestrzegamy jednak przed tym, by nie wybierać firmy bukmacherskie, które są aktualnie na Polskim rynku zakładów online. Możesz bowiem zdecydować się jedynie na takie podmioty, które są profesjonalne i legalne. Warto zatem ten aspekt sprawdzić (przed zarejestrowaniem konta).

Dlaczego nie warto ograniczać się do jednej firmy bukmacherskiej?

Wszystko zależy tutaj tylko od Ciebie. Wydaje się, że posiadanie jednego konta nie jest do końca najlepszym możliwym rozwiązaniem. Dlaczego? Chodzi np. o bonusy bukmacherskie na obstawianie meczów czy gry karciane Betgames. Na rynku zakładów wzajemnych panuje coraz większa rywalizacja. Powstaje sporo nowych podmiotów działających w tej specjalizacji. Aby się przebić, muszą one m.in. zaoferować dobre warunki na start. Po to, by Klienci byli chętni do zarejestrowania konta i późniejszej gry. A to bardzo dobry news. W końcu możesz dzięki temu zyskać wiele pieniędzy, bo bonusy powitalne to spora kasa na start. Chodzi np. o zakłady bez ryzyka. Są one oferowane np. przez Fortunę, czy Betclic. Dodatkowo w innych bukmacherach kwoty pierwszych depozytów są podwajane. Taką właśnie ofertę ma obecnie m.in. STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pierwsza wpłata jest bowiem podwajana aż do 1200 PLN. Warto zatem mieć konta w rozmaitych firmach bukmacherskich. Oczywiście, to nie jest tak, że te pieniądze są rozdawane za darmo. Zawsze są bowiem jakieś warunki dotyczące obrotu. Jeśli jednak wybierzesz profesjonalne podmioty, to przekonasz się, że oferta może być hojna. Dodatkowo warunki jak najbardziej realne do spełnienia. Pamiętaj o tym, by stawiać na sprawdzone podmioty oraz dokładnie czytać regulaminy promocji.

Możesz wygrywać więcej pieniędzy z obstawiania

Jakie są inne powody, które przekonują coraz więcej osób do posiadania wielu kont w firmach bukmacherskich? W ten sposób możesz inkasować większe wygrane, a początkujący gracze często narzekają, że nie mogą wygrać większej kasy na bukmacherce. W końcu jeden bukmacher ma np. lepsze kursy na spotkania piłki nożnej, a drugi na potyczki tenisowe itd. Jeśli będziesz ograniczał się tylko do jednego podmiotu, to sporo na tym stracisz. Lepiej dać sobie wiele możliwości w tym aspekcie. A nie ma żadnego limitu w tym temacie. Możesz zatem np. posiadać jednocześnie konta w STS, Fortunie, Etoto itd. Jeśli zauważysz gdzieś bardzo dobry kurs, to spokojnie możesz go obstawić.

obstawianie w superbet online
Aktualne promocje i bonusy w Superbet online

Dzięki temu Twoje finalne dochody będą większe. Tej sprawy nie można zaś traktować po macoszemu. Nawet niewielkie różnice w kursach mają bowiem spore przełożenie na ewentualne wygrane. Szczególnie przy stosunkowo sporych stawkach. Jeśli zatem będziesz miał tylko jedno konto, to finalnie zarobisz mniej pieniędzy.

Nowe firmy bukmacherskie – gdzie warto się zarejestrować?

Niektóre podmioty bukmacherskie dość niedawno weszły na nasz rynek, według serwisu https://betonline.net.pl większość z nich nie ma szans w starciu z STS czy Fortuną. Są firmy z tej specjalizacji, które zrobiły to z dużym przytupem. Mowa tutaj m.in. o Fuksiarzu czy Bestbet24. Ta firma bukmacherska nie ma nawet… jednego roku doświadczenia. Nie brakuje jej jednak Klientów, co sporo mówi o jakości serwowanych usług. Przede wszystkim ten podmiot jest uczciwy i legalny. Dodatkowo Fuksiarz zapewnia świetny bonus na start. Jest to zaś cashback bez końca. Z tej promocji można korzystać tak naprawdę non stop. Musisz tylko wybierać wydarzenia z wyselekcjonowanej oferty.

Jeśli jakiś typ Ci nie wejdzie, to możesz liczyć na zwrot części stawki. Jak dużo? To zależy od liczby wydarzeń umieszczonych na kuponie. Poza tym Fuksiarz (na określone spotkania) oferuje specyficzny, korzystny dla Klientów, sposób rozliczania. Np. jeśli wybrana przez Ciebie drużyna futbolowa będzie prowadziła dwoma golami, to zakład jest rozliczany jako wygrany. I nie jest ważne, jak ostatecznie zakończy się konkretne spotkanie…

5 / 5. Ocen: 4