Jak przestać przegrywać w zakładach bukmacherskich?

Dużo typerów nie jest do końca zadowolonych z tego, jak przedstawiają się ich obecne statystyki w zakładach bukmacherskich. Ciągle kupony okazują się przegrane, jakiś jeden mecz nie wchodzi. Czasami brak satysfakcji z obstawiania meczów wynika z jeszcze innych powodów. Na co warto zatem uważać?

jak nie przegrywac w zakładach bukmacherskich
Jak przestać przegrywać w zakładach bukmacherskich?

Wybieranie nielegalnych bukmacherów

Niektórzy popełniają m.in. ten właśnie błąd. Potem zaś bardzo mocno tego żałują. Warto podkreślić, że obecnie w naszym kraju funkcjonuje znowelizowana kilka lat temu Ustawa Hazardowa. Wprowadziła ona zaś pewne regulacje do świata zakładów bukmacherskich. Na początku wydawało się, że to może być początek końca, jeśli chodzi o obstawianie… Po tych kilkudziesięciu miesiącach można jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że Ustawa Hazardowa wprowadziła sporo porządku na tej płaszczyźnie. Na pewno gracze mogą obecnie zdecydować się na kilku, kilkunastu dobrych, całkowicie legalnych buków.

Dlaczego zaś warto trzymać się, możliwie jak najdalej, od firm bukmacherskich, które nie współpracują z naszym Ministerstwem Finansów? Z kilku względów. Przede wszystkim rejestrowanie się w takim buku i gra byłaby całkowicie niezgodna z prawem. W związku z tym trzeba liczyć się z pewnymi konsekwencjami. Poza tym wpłacanie oraz wypłacanie pieniędzy jest nie tylko nielegalne, ale także bardzo mocno utrudnione. Warto podkreślić, że coraz więcej osób zdaje zaś sobie z tego sprawę. Nie brakuje podmiotów, które zrezygnowały z kooperacji z nielegalnymi podmiotami. Na dodatek ewentualnymi wygranymi mogą zainteresować się rozmaite urzędy, jak choćby fiskus.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego jeszcze nie warto decydować się na nielegalne zakłady bukmacherskie? Są one blokowane. Co prawda, jak ktoś się bardzo postara, to może wchodzić na strony internetowe tego typu. Niemniej jednak trzeba niepotrzebnie tracić czas i nerwy. A można postawić na całkowicie legalnych bukmacherów online i sobie tego wszystkiego oszczędzić. Niektóre osoby początkujące decydują się na nielegalne podmioty, bo tam nie obowiązuje podatek. Warto jednak zastanowić się, czy ma to wszystko sens? Poza tym obecnie nie brakuje legalnych buków, które organizują rozmaite promocje. Dzięki temu ewentualne wygrane także mogą być bardzo duże. I to bez tych wszystkich, wyżej wymienionych, kłopotów.

Multikonta a wyłudzanie bonusów bukmacherskich

Wiele osób ma świadomość tego, że bonusy powitalne są niezwykle atrakcyjne. Aktualnie można zdecydować się na rozmaite, całkowicie legalne, Polskie firmy bukmacherskie. Warto wyraźnie podkreślić, że oferują one dobrej jakości promocje. Niektórym te bonusy powitalne tak przypadają do gustu (nie może to dziwić, ponieważ są to oferty hojne i mające małe wymagania, co do obrotu), że… postanawiają trochę pokombinować. Tego zaś pod żadnym względem nie pochwalamy! Na czym jednak polegają oszustwa właśnie w tym temacie? Chodzi o to, że nie brakuje osób, które np. rejestrują kilka kont w jednym bukmacherze online. Jest to zaś rzecz jasna zabronione.

betfan obstawianie bez podatku
Jak obstawiać bez podatku w Betfan?

W regulaminie każdej firmy bukmacherskiej można bowiem przeczytać, że tylko jedna osoba (na jedno gospodarstwo domowe) może się zarejestrować. W praktyce z jednego adresu IP można mieć zatem tylko jedno konto. Wszelkie oszustwa na tym froncie są zaś szybko wyłapywane. Trzeba bowiem wyraźnie podkreślić, że fachowcy są bardzo dobrze przygotowani na taką okoliczność. Buki online mają zatem swoje sposoby, by wyłapywać takich oszustów. Niektórzy rejestrują konta na swoich rodziców, dziadków, kuzynów itp. Czasami… nawet bez ich zgody!

Są też inne formy kombinowania. Nie brakuje ludzi, którzy – by tylko wyłudzić bonus powitalny – wymyślają kompletnie fałszywe dane lub zawyżają swój wiek… Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że wszelkie formy oszustwa są jednak dość szybko wykrywane. Może to skończyć się w najlepszym razie zbanowaniem konta, a w najgorszym skonfiskowaniem wszystkich do tej pory zgromadzonych pieniędzy. Jeśli nie chcesz mieć takich problemów, to zatem nie postępuj w ten właśnie sposób.

Nagminne obstawianie tak zwanych taśm

Nie brakuje osób, które na samym początku przygody z zakładami bukmacherskimi grają taśmy. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? O kupony składające się z kilku, kilkunastu albo nawet… kilkudziesięciu zdarzeń. Z jednej strony ewentualna wygrana robi wrażenie. Z drugiej strony takie taśmy w zdecydowanej większości przypadków lądują po prostu w koszu! Wystarczy bowiem tylko jedna wpadka (przy założeniu braku dodatkowych systemów), by kupon był przegrany. A nierzadko nawet najwięksi faworyci zawodzą, dlatego warto na to uważać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Typowanie wielu dyscyplin jednocześnie

To również częsty błąd popełniany przez osoby początkujące, które przez to nie mogą regularnie wygrywać naprawdę bardzo dobrych pieniędzy… Grasz kilka dyscyplin? To błąd. Lepiej bowiem skoncentrować się tylko na jednym sporcie, na przykład obstawiać tylko zakłady piłkarskie, siatkówka czy mecze esportowe. Wtedy o wiele łatwiej i jednocześnie szybciej będzie Ci zdobywać rozmaite wiadomości czy newsy ze świata tych dyscyplin.

Na pewno analiza konkretnych wydarzeń będzie zatem na znacznie wyższym poziomie, niż ma to miejsce teraz. Ciężko jest bowiem być ekspertem od wielu rozmaitych dyscyplin. Postaw zatem nie na ilość, a na jakość. Wyjdzie Ci to na dobre.  

0 / 5. Ocen: 0