Jak zarabiać na zakładach sportowych?

To chyba jedno z najczęściej zadawanych sobie pytań – Jak zarabiać na zakładach sportowych? W rzeczywistości istnieje kilka strategii i sposobów, aby jak najlepiej wykorzystać zakłady sportowe i logicznie czerpać korzyści z tego modelu biznesowego. W tym artykule zajmiemy się niektórymi z tych zagadnień. Dla niektórych będą one podstawowe, a dla innych mogą być prawdziwą okazją do zmaksymalizowania potencjału swojej wiedzy sportowej. Najważniejszą kwestią, o której należy pamiętać, jest to, że wszystkie strategie, metodologie itp. uwzględniają również czynniki emocjonalne, czynniki uczenia się i inteligencję gracza. W mniej pozytywnych sytuacjach w grze należy odłożyć emocje na bok i działać racjonalnie i inteligentnie na rzecz swojego modelu gry.

Wszystkie wymienione poniżej punkty, połączone w pozytywny sposób, są jedną z najlepszych formuł na rynku na zarabianie na zakładach sportowych. Warto też zawsze sprawdzić stronę bukmachera i jego sponsorów. Jednym ze sponsorów zakładów bukmacherskich jest firma Rząska®, dzięki której możesz obstawiać zakłady sportowe.

Wybór strategii obstawiania — zakłady sportowe

Pierwszym krokiem jest wybór strategii obstawiania, z którą czujesz się komfortowo i która nie jest zbyt skomplikowana, aby zastosować ją w praktyce. Wielu graczy prowadzi badania w Internecie, szukając najlepszych strategii i metod obstawiania zakładów sportowych, jednak większość graczy nie wybiera żadnej z tych strategii, co niezmiennie łamie spójność modelu gry.

Obstawianie przedmeczowe i w trakcie meczu — na żywo

Obstawiania zakładów na żywo i przedmeczowych, to doskonały przykład strategii obstawiania do rozważenia. Logicznie rzecz biorąc, strategia ta zakłada poprawną analizę gry, jeszcze przed jej rozpoczęciem. Jedną ze strategii, którą możesz również rozważyć, jest strategia zakładów na mecze piłki nożnej (połowa/cały mecz), chociaż to wymaga pewniej wiedzy o obstawianiu, jednak jest świetnym sposobem na inteligentne przewidywanie wyniku meczu w przerwie i późniejszej fazie gry.

Jeśli nie masz określonej strategii obstawiania lub własnej metody obstawiania zakładów sportowych, powinieneś przede wszystkim wybrać jedną metodę/strategię obstawiania i trzymać się jej na dłuższą metę.

Punting VS Trading — co to jest?

Ważny jest również wybór stylu gry. Niezależnie od rodzaju strategii, którą wybierzesz dla swoich zakładów sportowych, wyraźnie musisz odkryć różnice między puntingiem a tradingiem, abyś wiedział, jaki styl gry preferujesz i chcesz zastosować w swoich zakładach. Jeśli masz wiedzę na temat handlu i jesteś w stanie kupować i sprzedawać zakłady sportowe z łatwością i/lub czujesz się bardziej komfortowo, robiąc to niż obstawianie 1X2 po dogłębnej analizie gry, powinieneś wybrać opcję trading taką jak Twój styl. Jeśli jednak wolisz oprzeć swoje badania na statystykach i analizach sprzed meczu, a następnie wpłacić pieniądze na zakłady typu 1v2, to najlepszym wyborem będzie punting. Każdy ze stylów ma inne cechy, z których najczęstszym jest punting, ponieważ jest on najczęściej używany przez zdecydowaną większość bukmacherów dostępnych na rynku.

5 / 5. Ocen: 1