Jakich rozgrywek piłkarskich nie warto obstawiać?

Co trzeba zrobić, aby starannie wyselekcjonować rozgrywki piłkarskie do typowania? Okazuje się, że nie można grać wszystkiego, co wpadnie nam po prostu w ręce. Ważne jest, żeby skupić się tylko na takich ligach, gdzie po prostu będziesz miał największe szanse na regularne wygrywanie pieniędzy. Jak powinna być wykonywana selekcja? Oto kilka najważniejszych wskazówek.

co obstawiac u bukmacherów w polsce
Co warto obstawiać u Polskich bukmacherow?

Ligi niszowe – dlaczego są ryzykowne?

Według nas gracze nie powinni decydować się grać rozgrywek, których tak naprawdę do końca nie znają. Niektórzy starają się – wyłącznie na bazie statystyk – obstawiać m.in. mecze z rozgrywek odbywających się na innych kontynentach. Polskie firmy bukmacherskie dają pod tym względem naprawdę bardzo dużo opcji do wyboru. Można zatem np. zdecydować się na ligi z Azji, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej itp. Granie takich wydarzeń sportowych jest jednak dość ryzykowne (bez posiadania naprawdę rzetelnych informacji).

Szczególnie szerokim łukiem należy omijać rozgrywki, co do których istnieje jakiekolwiek podejrzenie pod kątem korupcji. Czytałeś o pewnej lidze, że padają tam często zaskakujące wyniki? To chyba najlepszy dowód na to, iż trzeba być bardzo uważnym, gdyż tam nie ma pewniaków. W takiej sytuacji nawet dokładna oraz dogłębna analiza mogą nie być wystarczające. Jeśli mecze nie będą odbywały się w duchu zdrowej rywalizacji, to trudno bowiem liczyć na systematyczne wygrane.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Rozgrywki bez wyraźnego podziału na mocnych i słabych

Na pewno należy omijać takie rozgrywki, gdzie pada stosunkowo dużo niespodzianek. W związku z tym nie powinno się grać lig piłkarskich, które nie mają wyraźnego podziału dotyczącego mocnych oraz słabych klubów. O co tutaj chodzi? Przykładem takiej ligi jest polska ekstraklasa, która jest lubiana przez typerów. Tak naprawdę w ostatnim czasie bardzo łatwo można zaobserwować, że u nas każdy może wygrać z każdym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nawet drużyna, która w tym momencie jest najsłabsza i jedzie na teren lidera… Osoby, które bardzo przykładają się do analizy tak czy owak mogą mieć zatem gigantyczne problemy z dokładnym ocenieniem potencjału gospodarzy oraz tak samo gości. Dlatego jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie musimy na ten aspekt szczególnie zwrócić uwagę, gdyż nie jeden gracz przez taki bład przegrał swoje pieniądze.

Co zatem warto obstawiać u bukmacherów?

Podsumujmy nasze rozważania, które pomogą typerów w obstawianiu rozgrywek piłki nożnej. Dobrze jest na pewno omijać niszowe rozgrywki. Tak samo, jak ligi, gdzie po prostu panuje bardzo wyrównany poziom. Pamiętaj, że w takich rozgrywkach trudno o systematyczne wygrane i pomnażanie własnego kapitału. Wiesz już, czego należy unikać. Jakie ligi powinny być jednak obstawiane? Co trzeba grać, aby mieć szanse na zadowalające wyniki finansowe? Jesteśmy zdania, że warto stawiać choćby na takie rozgrywki, o których bardzo dużo wiesz.

Jesteś fanem angielskiej Premier League? A może hiszpańskiej Primera Division? Ogólnie ligi z tak zwanego TOP5 to pod wieloma względami bardzo dobry wybór. Tam nie ma mowy o żadnej korupcji. Sędziowie, chociaż nie zawsze im to wychodzi, także starają się odpowiednio wykonywać swoje obowiązki. W takich ligach także rzecz jasna zdarzają się niespodzianki. Niemniej jednak ten odsetek jest dużo mniejszy niż np. w naszej Ekstraklasie. Dla typerów ma to spore znaczenie.

5 / 5. Ocen: 1