Jakie rozgrywki piłkarskie warto typować?

Bukmacherka przeżywa prawdziwy rozkwit. Na rynku jest coraz więcej firm hazardowych działających w 100% legalnie. Gracze mogą na tym pod wieloma względami skorzystać. Mają szansę typować np. swoje ulubione dyscypliny w wielu miejscach – i to po bardzo atrakcyjnych kursach. Jak pokazują statystyki, bardzo często graną dyscypliną jest piłka nożna. Jakie ligi powinny szczególnie znaleźć się w kręgu Twoich zainteresowań? Czego natomiast powinno się unikać?

jak obstawiać mecze piłki nożnej
Jak obstawiać mecze piłki nożnej w zakładach bukmacherskich?

Na czym należy się skupić przy typowaniu meczów?

Najlepiej typować po prostu taki rozgrywki, które są najbliżej Twojego serca. Decyduj się na ligi, którymi w największym stopniu się interesujesz. Od dawna z zapartym tchem oglądasz mecze polskiej Ekstraklasy? A może interesuje Cię przede wszystkim hiszpańska Primera Division? Jest chyba jasne, że dzięki temu można osiągać najlepsze wyniki. Od razu warto jednak zaznaczyć, że nie można grać dosłownie wszystkiego. Są osoby, przeważnie początkujące, które jednego tygodnia grają Ekstraklasę, a drugiego niemiecką Bundesligę itp. Tak naprawdę nie wiedzą, na czym konkretnie się skupić. Zdecydowanie lepiej jest być zaś ekspertem od jednej lub maksymalnie dwóch lig. Tak, aby wiedzieć na temat danych rozgrywek dosłownie wszystko.

Wówczas zdecydowanie łatwiej będzie prawidłowo oceniać kursy wystawione przez bukmacherów. Wobec powyższego musisz po prostu zastanowić się, jakie ligi są dla Ciebie najważniejsze. Pamiętaj, że trzeba systematycznie uzupełniać informacje związane z konkretnymi rozgrywkami. Obecnie jest to w sumie łatwe. Istnieją rozmaite strony internetowe lub programy – także te na internecie. Ważne jest jednak, aby nigdy nie zabrakło Ci właściwej motywacji. Powinno to natomiast opłacić Ci się pod względem regularnych wygranych.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Jakich lig unikać w zakładach sportowych?

Trzeba uważać na ligi, gdzie niespodzianek jest relatywnie dużo. Od dawna interesuje Cię polska Ekstraklasa? Pamiętaj jednak, że w naszej lidze tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Błędem jest zatem inwestowanie naprawdę bardzo dużych pieniędzy na faworytów. Z drugiej strony można tutaj znaleźć ciekawe kursy na tak zwanych underdogów. Przy stosunkowo niewielkiej inwestycji można zarobić zaś dużo pieniędzy.

Warto na pewno wspierać się rozmaitymi statystykami. W lidze francuskiej np. pada stosunkowo dużo remisów. W związku z tym trzeba uważać grając na gospodarzy albo gości, którzy mają mniej więcej podobny potencjał. Liga francuska nie obfituje w wiele bramek. Często padają tam zatem rezultaty 0-0 lub 1-1. Analizując w ten sposób rozmaite rozgrywki łatwiej będzie Ci wyselekcjonować takie ligi, gdzie jest spora szansa na systematyczne profity pod kątem konkretnego stylu gry. 

0 / 5. Ocen: 0