LVBet – pigułka wiedzy o bukmacherze + kod bonus dla nowych graczy

Wolny czas można spędzać na wiele ciekawych sposób. Jednym z takich sposób są zakłady bukmacherskie, które od bardzo długiego czasu cieszą się wśród ludzi niesłabnącą popularnością. Na przestrzeni lat ewoluowało praktycznie wszystko związane z „bukmacherką” i obecnie gracze mogą tworzyć swoje kupony bez konieczności wychodzenia z domu. Wśród licznych firm, zajmujących się zakładami bukmacherskimi, jedną z wyróżniających się jest LVBet, który od kilku lat działa z powodzeniem na polskim rynku.

LVBet – podstawowe informacje o bukmacherze

LVBet to polski bukmacher, który został założony w 2016 roku. Swoją siedzibę przedsiębiorstwo posiada w Katowicach przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3. Spółka posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnie swojej działalności zarówno online, jak i w punktach naziemnych. Bukmacher posiada własną aplikację mobilną, przez którą gracze mogą obstawiać zakłady, a wśród dostępnych metod płatności w LVBet można wymienić m.in. Tpay, Paysafecard oraz Dotpay.

LVBet – oferta i bonus meczyki

Oferta bukmachera LVBet jest dosyć bogata i zawiera wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ligi itd. Nie brakuje w niej również tych bardziej „niszowych” dyscyplin jak m.in. piłka wodna. Łącznie klienci mogą wybierać z ponad 50 różnych dyscyplin sportowych. Poza tym są także zdarzenia niezwiązane ze sportem, a m.in. z kulturą, kwestiami społecznymi oraz polityką. Rozbudowana jest sekcja esport, która zawiera takie gry jak: CS:GO czy LOL. Podobnie sytuacja wygląda z sekcją Sportów Wirtualnych, która należy do bardziej rozwiniętych na rynku i pozwala na obstawianie symulowanych wyścigów konnych, piłki nożnej, wyścigów samochodowych itd. LVBet jako pierwszy na rynek wprowadziło możliwość obserwowania transmisji sportów na żywo. W ofercie bukmachera nie zabrakło również popularnej funkcji cash out, która umożliwia szybsze wypłacenie pieniędzy ze znajdującego się w grze kuponu.

Oferta bukmachera i LVBet bonus meczyki składa się także z licznych bonusów i promocji, które po części można odblokować, wpisując w trakcie rejestracji specjalny kod promocyjny. Wśród takich bonusów można wymienić:

– Bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł – bonus może zostać aktywowany przy pierwszym depozycie i posiada 30-dniową ważność.

– Bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 zł – aktywacja bonus może nastąpić po drugim depozycie i również posiada 30-dniową ważność.

– Zakład bez ryzyka do 333 zł – bonus oferowany jest przy trzecim depozycie gracza.

– Bonus bez depozytu w kwocie 20 zł – bonus oferowany jest dla gracza za pomyślne ukończenie procesu rejestracji.

– możliwość grania przez 2 tygodnie bez podatku – warunkiem jest stawianie zakładów zgodnych z określonymi przez bukmachera wymaganiami.

Podsumowanie bukmachera LVBet

LVBet to popularny polski bukmacher, który działa na rynku od 2016 roku. Posiada zezwolenie od Ministerstwa Finansów na legalne prowadzenie swojej działalności, a siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Katowicach. Oferta jest bardzo zbliżona do innych bukmacherów, znajdujących się w czołówce rynku. Na uwagę graczy zasługuje przede wszystkim rozbudowana sekcja bonusowa.

5 / 5. Ocen: 1