Niszowe dyscypliny sportu – co obstawiać u bukmachera?

Bwin oficjalnie rozpoczyna swoją działalność w naszym kraju. Nie będzie to jednak jego pierwszy kontakt z polskim klientem. Nieco starsi typujący mogą go jeszcze pamiętać – działał już w Polsce, jeszcze zanim wprowadzona została nowelizacja ustawy hazardowej. Przymus posiadania licencji nieco go zniechęcił. Teraz jednak wraca – i zamierza znów walczyć o jak największe udziały na rynku zakładów wzajemnych. Jak się okazuje, nie tylko przez swoją ofertę na popularne sporty, ale i na dyscypliny, które są w Polsce uznawane za niszowe. To właśnie o nich w kontekście jego oferty powiemy nieco więcej w dzisiejszym wpisie.

niszowe dyscypliny bukmacher
niszowe dyscypliny sportu – co obstawiać u bukmachera?

Oferta Bwin na niszowe dyscypliny sportu

W Bwin rejestracja oddaje nam do dyspozycji naprawdę atrakcyjną ofertę na sporty uważane w naszym kraju za niszowe. Wynika ona przede wszystkim z doświadczenia tego bukmachera w działalności na rynkach zagranicznych, na których często owe dyscypliny są popularne. Co zatem możemy obstawić w Bwin właśnie w kontekście niszowych sportów? Przede wszystkim:

  • wszystkie sporty amerykańskie – choć ciężko je nazwać najbardziej niszowymi, futbol amerykański czy baseball cieszą się w naszym kraju bardzo małym zainteresowaniem. Jak jednak sugerują obecne w sieci na temat Bwin opinie, ten doskonale radzi sobie z ich pokrywaniem,
  • krykiet, który jest popularny na Wyspach oraz w Australii. W Bwin obstawimy przede wszystkim najpopularniejsze na świecie The Ashes, ale też angielskie Big Bash League i Women’s Big Bash (kobiecą jego wersję). Poza tym bukmacher pozwala nawet obstawiać rozgrywki młodzieżowe na polu tej właśnie dyscypliny sportu,
  • bilard, w ramach którego obstawiać możemy między innymi Mistrzostwa Świata, German Masters, The Masters oraz Mistrzostwa Wielkiej Brytanii,
  • kolarstwo, choć w jego przypadku mamy do czynienia z ofertą czysto sezonową. Bwin pozwala na typowanie większości popularnych turniejów – również Tour de Pologne, Tour d’Italia czy Mistrzostwa Świata,
  • golf – choć cieszy się u nas dość niewielkim zainteresowaniem, a największe rzesze fanów posiada w Stanach Zjednoczonych, w Bwin obstawimy większość najciekawszych eventów w jego ramach.

Oczywiście wyżej wspomniane dyscypliny to nie wszystko, są jeszcze gry karciane i sporty wirtualne. W sumie buk oferuje ich aż kilkadziesiąt. Warto zatem zapoznać się z jego ofertą – zwłaszcza jeśli danego sportu nie jest się w stanie znaleźć nigdzie indziej.

Transmisje online w Bwin a niszowe sporty

U bukmachera Bwin bonus bez depozytu nie będziemy w stanie obstawić żadnego zakładu bukmacherskiego. Ten jednak jest nam w stanie przynieść więcej niż tylko możliwość typowania. Dowolny zakład daje nam bowiem dostęp do transmisji wybranych meczów. Na ich polu Bwin jest na pewno jedną z lepszych opcji dla nas. Jeżeli chodzi o niszowe sporty, za darmo obejrzymy u niego między innymi najważniejsze rozgrywki w bilardzie czy krykiecie, a także w sportach typowo amerykańskich (choć ciężko uznać koszykówkę i NBA, ale i hokej oraz NHL za niszowe).

Transmisje online są udostępniane w pełnej krasie (wszystkie) po zawarciu dowolnego zakładu. Jego stawka nie ma znaczenia – podobnie jak to, czego on tak właściwie będzie dotyczył.

5 / 5. Ocen: 5