Ranking bukmacherów dla początkujących graczy

Ludzie chcąc się rozerwać coraz częściej sięgają po obstawianie spotkań sportowych oraz różnego rodzaju innych rzeczy. Świat hazardu przeżywa swoiste odrodzenie – jak jednak wybrać jednego z kilkunastu dostępnych legalnych bukmacherów, aby spełnił wszystkie nasze oczekiwania i oferował wszystko to, czego tylko moglibyśmy oczekiwać? Wystarczy spojrzeć na nasz ranking!

Ranking bukmacherów dla początkujących
Ranking bukmacherów dla początkujących graczy

Ranking bukmacherów dla początkujących typerów

Tworząc zestawienie kładliśmy największy nacisk na wszelkiego rodzaju funkcje mające na celu ułatwienie nowemu użytkownikowi odnalezienie się w świecie zakładów online. W pierwszej kolejności braliśmy pod uwagę prezencję, a zatem wygląd serwisu danego bukmachera, a później zwracaliśmy uwagę na takie elementy, jak dokładne przedstawienie wszystkich opcji, czytelność, jasne zasady bonusu powitalnego oraz aplikację mobilną, która w dzisiejszych czasach jest czymś absolutnie koniecznym. Zapraszamy do przejrzenia rankingu (kolejność od najlepszego do najgorszego):

1. Betclic

Betclic jest zdecydowanie najlepszą opcją dla początkujących. Jego przejrzysty jasny interfejs oraz prosta nawigacja pozwala na szybkie znalezienie oferty, która nas interesuje, a brak elementów odciągających uwagę umożliwia nam skupienie się na tym, co najważniejsze – obstawianiu. Wszystko jest czytelne, włącznie z zasadami bonusu powitalnego, zwracającego nam pieniądze w przypadku, gdy nasz pierwszy zakład okaże się przegrany (cashback sięga nawet 550 zł z kodem KOD550 i zależny jest od kwoty, jaką postawimy na dane wydarzenie sportowe). W Betclic wiadomo, o co chodzi, a podsumowanie naszych obecnych i jeszcze niepostawionych zakładów znajduje się zawsze na ekranie. Pozwala nam to kontrolować przebieg wydarzeń i to, ile wydajemy, a ile możemy wygrać.

Plusem Betclic jest profesjonalna aplikacja mobilna, działająca z systemami Android i iOS. Oferuje wszystko to, co główny serwis przy zachowaniu przejrzystości, czytelności i bardzo szybkiego działania. Aplikację można pobrac bezpłatnie ze strony bukmachera www.Betclic.pl.

polskie zakłady bukmacherskie
Jak obstawiać zakłady bez podatku w Betfan?

2. Betfan

Betfan to bardzo czytelny bukmacher z szatą graficzną przygotowaną w bardzo nowoczesny sposób – jego oferta powinna trafić przede wszystkim do młodych osób, dla których liczy się tak zwana „bajeranckość”. Wszystko jest tutaj szybkie i sprawne, choć dla niektórych może się okazać nieco chaotyczne i przytłaczające. Tak naprawdę jednak zawsze mamy na widoku najważniejsze opcje, w tym dyscypliny sportowe i wszelkiego rodzaju sprawy związane z naszymi kuponami.

Dobrze, choć wyłącznie na Androidzie, spisuje się aplikacja mobilna firmy Betfan online, dająca dostęp do tego samego, co główna wersja serwisu, jednocześnie działając bardzo szybko nawet z wieloma innymi aplikacjami w tle. Tu mamy wszystko pod ręką – nie musimy sięgać osobno po wyniki spotkań, które nas interesują. Sprawdzimy je z poziomu aplikacji, którą pobrac możemy ze strony www.Betfan.pl.

3. STS

STS to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku – jedną z przyczyn jej popularności jest sprawnie działająca strona internetowa, bardzo czytelna, choć utrzymana w ciemniejszej stylistyce. Wszystkie informacje są tutaj przedstawione bardzo przejrzyście i zrozumiale, podobnie, jak opcje związane z obstawianiem. Bonus działa bardzo prosto: STS podwaja naszą pierwszą wpłatę, dorzucając nam do 1200 zł bonusu. Nie ma w tym większej filozofii, co jest bardzo dużym plusem dla nowicjusza.

Polski bukmacher STS znany jest także z dostępności gier karcianych Betgames, które zrewolucjonizowały rodzimy rynek hazardowy. Legalne obstawianie poker to był strzał w dziesiątke. Dla nowych graczy, którzy założą konto na stronie www.STS.pl czeka aż 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

STS jest też świetne, jeżeli chodzi o mobilne przeglądanie jego serwisu – daje dostęp nie tylko do aplikacji mobilnej na telefony z systemami Android i iOS, ale też przenośnej wersji przeglądarkowej dla tych, którzy nie lubią instalować dodatkowych aplikacji (lub nie mogą tego robić)

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

4. Fortuna

Fortuna swoją ofertę prezentuje w sposób klasyczny i czytelny – ciemna szata graficzna ułatwia przeglądanie serwisu w nocy, a całość działa bardzo szybko. Bukmacher Fortuna oferuje najbardziej rozbudowane sposoby na filtrowanie oferty i dopasowywanie jej do własnych potrzeb, co ułatwia korzystanie z serwisu – mamy tu jeszcze do czynienia z kontem tymczasowym, firma oferuje bardzo fajny bonus powitalny, dający nam ponad 2200 zł bonusu.

Fortuna posiada także bardzo rozbudowaną aplikację mobilną, oferującą to, co strona docelowa. Wyposażona została w powiadomienia PUSH, które są super opcją dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu albo możliwości samodzielnego śledzenia przebiegu spotkań, na które postawili pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

5. Totolotek

Totolotek na swoim rynku istnieje bardzo długo i swoją szatą graficzną odbiega od pozostałych bukmacherów. Jest ona prosta i nieco archaiczna, ale – należy jej oddać – działa bardzo szybko. Dla nowych użytkowników może się okazać zbyt chaotyczna, gdyż informacje prezentowane są na niej bez większego objaśnienia. Bardzo fajnie wygląda za to przegląd aktualnie obstawionych zakładów oraz obliczanie możliwej wygranej.

Aplikacja mobilna Totolotka działa bez zastrzeżeń, jednak wyłącznie w telefonach z systemem Android. Jest równie uboga pod względem szaty graficznej, ale pozwala na szybkie obstawianie meczów – a to przecież ma największe znaczenie właśnie w mobilnej wersji serwisu bukmacherskiego. Dodatkowo firma zachęca do korzystania z niej za sprawą dodatkowego bonusu na pieniądze deponowane za pośrednictwem aplikacji.

5 / 5. Ocen: 3