STS oferta zakładów bukmacherskich – co obstawiać u bukmachera?

STS zakłady bukmacherskie, to bardzo popularna na terenie naszego kraju firma, która zajmuje się zakładami wzajemnymi. Gracze mają szansę skorzystać tam z niezwykle korzystnych powitalnych bonusów. Jest to na pewno największa spośród zalet STS. Poza tym, u tego buka znajdziemy bogatą ofertę transmisji na żywo, jak i w sprawny sposób działającą aplikację, która ułatwia zdecydowanie skorzystanie z transmisji oraz zakładów live, które stoją na najwyższym poziomie. 

oferta zakładów sts online
STS oferta zakładów bukmacherskich – co obstawiać u bukmachera?

STS jest wszechstronnym bukmacherem, właściwym dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z wzajemnymi zakładami. Jeżeli jednak szuka u wyspecjalizowanej i obszernej oferty na wybrane dyscypliny, to nie będziemy tak do końca zadowoleni, gdyż oferta na zakłady jest dosyć ograniczona i niezbyt szczegółowa. Poza tym, o ile powitalne bonusy STS są bardzo atrakcyjne, to tymczasowe promocje, pozostawiają wiele do życzenia. Aspekty te potrafią sprawić, iż STS powinno zostać nazwane solidnym bukmacherem, niemniej mającym braki w istotnej kwestii, czyli ofercie na zakłady. W poniższym artykule, będzie można znaleźć dokładną analizę i opinie odnośnie tematyki bukmacherskich zakładów STS. 

Bukmacher STS – zalety oraz wady 

Wśród plusów bukmachera STS, należy wymienić: 

 • wpisanie na listę najlepszych w naszym kraju bukmacherów, którzy świadczą swoje usługi w całkowicie legalny sposób,
 • dosyć korzystne kursy oraz bardzo atrakcyjne promocje, przede wszystkim dla osób będących stałymi klientami,
 • dostępność stacjonarnych punktów, gdzie możemy zawierać osobiście zakłady,
 • bogactwo różnych dyscyplin – prawie 30 różnych sportów razem z możliwością transmisji na żywo,
 • niezwykle sprawnie funkcjonujący support, wsparcie oraz pomoc w zakresie rozwiązywania różnych problemów,
 • doskonale prezentującą się internetowa platforma, która zawiera wszelakie potrzebne funkcje,
 • bardzo dobrze działająca aplikacja na smartfony i dodatkowe bonusy dla osób ją użytkujących,
 • legalne gry karciane Betgames – typownaie pokera, bakarat i innych gier,
 • magazyn STS wydawany przez firmę, który dostępny jest w punktach stacjonarnych. 

Minusy to: 

 • brak ciekawszych bonusów czy też promocji dla klientów długoterminowych oraz ich starszych kont,
 • mała ilość gier karcianych w Betgames, jak Blackjack.
 • 12-procentowy, obowiązkowy podatek od każdej spośród wygranych + 10 procent od wygranych większych, aniżeli 2280 zł. 

Wysokość kursów oraz dyscypliny do obstawiania w STS online

W zakresie oferty dyscyplin sportowych u bukmachera STS można być pewnym, iż każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Już nawet przy pominięciu tak popularnych sportów, jak siatkówka, koszykówka, tenis czy piłka nożna, można obstawiać także piłkę wodną, krykiet, futbol amerykański i australijski oraz piłkę ręczną. STS dla początkujących graczy wydaje się być idealnym wyborem.

Dla graczy najmłodszych bukmacher STS przygotował także ofertę na e-sporty, wśród których znaleźć można tytuły, takie jak: Overwatch, CS:GO, Dota 2, League od Legends. Są też dostępne dla graczy modne ostatnio sporty wirtualne. Dużo przyjemniej będzie się korzystało z usług tych bukmacherów, którzy nie zatrzymują się w miesiącu, ale starają się podążać za duchem czasu. A to można u buka STS, zaobserwować w wielu różnych kwestiach. Dla części spośród graczy trochę krzywdzący może być fakt, iż poza dyscyplinami sportowymi, raczej rzadko zyskujemy możliwość zagrania w STS na wyniki zdarzeń społecznych czy też show telewizyjnych. Dla większości jednakże nie będzie to miało zbytniego znaczenia, bo to właśnie sport będzie tym, co klienci lubią obstawiać. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jeżeli mówimy o znajdujących się w ofercie STS kursach, to chyba jest trochę gorzej. Zdania na ten temat, są zdecydowanie podzielone. Sporo osób uważa, iż kursy są bardzo ciekawe, jednakże będzie to indywidualna kwestia i oparta na porównywaniu z kursami u konkurencji z każdego pojedynczego spotkania. Zdarzyć się mogą mecze, w których kursy będą wyższe, aniżeli średnia krajowa i takie, gdzie będą one niższe. STS jako bukmacher mający stabilną pozycję na rynku krajowym, na pewno nie musi konkurować z innymi, jeśli chodzi o wysokość kursów, chociaż warto wspomnieć, iż często w jego ofercie znajdziemy promocje, które umożliwią obstawianie kombinacyjnych zakładów z sumą zdarzeń większą, aniżeli 5 po sporo wyższych kursach. 

Jak wygląda rejestracja u bukmachera STS? 

Zanim omówimy w STS opinie odnośnie oferty bonusowej czy też promocyjnej, warto napisać parę zdań na temat rejestracji. Jest on bardzo łatwy, dlatego też w tej części artykułu, postaramy się skupić tylko na jego plusach. Nie powinniśmy także zapominać o przeanalizowaniu słabszych strój, niemniej rejestracja w STS, przebiega bardzo szybko, konsultanci pomagają klientom, zaś sam proces pozostaje przejrzysty i prosty do przeprowadzenia nie tylko w aplikacji, ale także na komputerze. Oznacza to, iż zarejestrowanie się u tego buka, nie ma większych minusów. 

Opinie o STS – Plusy:

 • możliwość szybkiej rejestracji na www.STS.pl – nie jest wymagane podanie numeru konta czy też skanu swojego dowodu osobistego – wystarczające będą dane podstawowe, aby móc skorzystać z oferty tego buka. Poza tym, pozwala on na skorzystanie z bonusów w ofercie dla nowych graczy. Niemniej jednak celem wypłacenia środków, trzeba przeprowadzić pełną rejestrację,
 • bardzo szybki proces weryfikacji konta – bez względu na to, czy jako gracze zakładamy konto w weekend czy też nie, pracownicy bardzo szybko zweryfikują nasze konto,
 • pomoc online – czat u bukmachera STS, działa 24/7, co bardzo ułatwia rozwiązanie każdego z problemów i przyspiesza proces rejestracyjny. Jeżeli graczowi będzie zależało na przyspieszeniu zweryfikowania konta, może on napisać na czasie do konsultanta w tejże sprawie. 

Bonusy powitalne w STS online

Firma bukmacherska STS, przygotowała w ramach promocji powitalnych trzy różne elementy. Poniżej prezentujemy analizę każdego spośród nich. 

Zakład bez żadnego ryzyka – 239 złotych

Według wielu graczy największe wrażenie potrafi zrobić zakład bez żadnego ryzyka 239 złotych. Przede wszystkim z tego powodu, iż w wypadku jakiejkolwiek porażki, środki wrócą bezpośrednio na konto gracza, co nie stanowi reguły pośród firm konkurencyjnych. Dosyć często firmy bukmacherskie, wymagają różnorodnej ilości obrotów, zaś STS pozwala od razu na wypłacenie środków. Poza tym, nie posiada wymagań co do ilości zdarzeń na kuponie gracza i kursowych wymogów. Gracze mogą samodzielnie zdecydować, ile zdarzeń i jaką dyscyplinę będą obstawiali. 

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Polski bukmacher STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Freebet 29 złotych bez depozytu w STS

Freebet 29 złotych u bukmachera STS, jest klasycznym przykładem bonusu bez żadnego depozytu. W takim wypadku bukmacher dał jednakże pewne warunki, żeby pieniądze mogły znaleźć się na naszym depozytowym koncie. Najpierw musimy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta na www.STS.pl. Freebet trzeba będzie trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1,91. Być może, nie są to zbyt wygórowane warunki, jednakże trzykrotne obrócenie, to całkiem sporo. Freebet 29 złotych, można połączyć z resztą promocji i możemy uznać to za odpowiednie uzupełnienie powitalnej oferty. Minusy i plusy to: 

 • konieczność aż trzykrotnego obrotu freebetem,
 • freebet łączy się z resztą promocji z powitalnej oferty,
 • dosyć wysoka kwota freebetu. 

Bonus od pierwszej wpłaty 

Zdecydowanie najbardziej skomplikowany spośród bonusów znajdujących się w powitalnej ofercie od bukmachera STS. Jego wysokość zależna będzie od tego, jak wysoki był nasz pierwszy depozyt. Jeżeli użytkownik wpłaci przykładowo 25 złotych, to bukmacher przyzna mu 25 złotych bonusu, który przed wypłaceniem trzeba będzie obrócić. Warunki obrotu, nie są zbyt trudne. Bonus trzeba obrócić po minimalnym kursie na poziomie 1,91 przy pomocy singlowych i akumulacyjnych kuponów, przy wyłączeni specjalnych zakładów. Warto także zwracać uwagę na to, iż im większy będzie bonus, tym trudniejsze jest sprawienie, iż przejdzie on na depozytowe konto. Niezbędna byłaby do tego spora skuteczność. Z pewnością bonus od pierwszej wpłaty, nie jest na tyle atrakcyjny, co wcześniej opisane. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Przykładowo, obstawiając kupon za 20 złotych, gdzie nasza wygrana będzie wynosiła 200 złotych, do obrotu zaliczona będzie stawka, czyli 10 złotych. Mając bonus w wysokości 25 złotych, trzeba wykonać obrót na poziomie 75 złotych. Jeśli wygramy kupon przy stawce 10 złotych (po minimalnym kursie 1,91), do obrotu będzie się wliczać 10 złotych i zostanie 65 złotych. Z kolei zaś wygrana – 200 złotych będzie na bonusowym koncie i przejdzie na depozytowe konto po obróceniu bonusem. 

 • maksymalną kwota bonusu, jest aż 200 złotych,
 • nie istnieje żaden termin dla obrotu bonusem,
 • bonus może.byx obracany na dowolnej ilości kuponów,
 • spore wymagania co do obrotu,
 • skomplikowane zasady co do obrotu,
 • im większy będzie bonus, tym trudniejsze staje się obracanie nim.

STS – opinie na temat oferty bukmacherskich zakładów

Renoma firmy swoją drogą, bonusy od bukmachera swoją drogą, ale profesjonalni gracze oceniają przede wszystkim bukmacherów za jego ofertę sportowych zakładów. Jak w tej kwestii wygląda prezentacja STS? Z pewnością, jeżeli chodzi o obszerność oferty zakładów STS, to zajmuje on trzecie miejsce w top 3 operatorów działających w pełni legalnie. STS stanowi kopalnię zakładów na żywo i przedmeczowych. Dla wymienionego przedsiębiorstwa nie ma żadnych ograniczeń co do sportu czy ligi. Na stronie internetowej www.STS.pl oraz w mobilnej aplikacji, znaleźć można ponad 30 różnych sportów i wiele rozgrywek. Każdego dnia, daje to nam wiele tysięcy kursów w zakresie zakładów live i pre-match. 

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jeżeli lubimy obstawianie niestandardowych zakładów, niszowe sporty albo niższe ligi, to STS będzie bukmacherem niemalże idealnym. Opinie odnośnie oferty jego zakładów, są bardzo pozytywne. Nieco mniejsze pochwały, STS otrzymuje za kursy. Czasem zdarza się narzekania użytkowników, którzy dostrzegają, iż u firm konkurencyjnych kursy na takie same zdarzenia są trochę wyższe. Z pewnością, marża w STS na wybrane ligi, może być nieco większa, co przełoży się na nieco niższe kursy. Nie jest to jednakże nazbyt duża różnica i raczej możemy ją zaakceptować od czasu do czasu. 

Trochę niższe kursy u bukmachera STS, rekompensowane są w pozostałych sekcjach jego oferty. To firma posiadająca obszerne prawa do transmitowania na żywo sportowych wydarzeń. TV STS zastępuje czasami transmisje telewizyjne, gdyż możemy w nich odnaleźć mecze hiszpańskiej, niemieckiej czy włoskiej ligi, a ponadto ten bukmacher posiada również zakłady na inne dyscypliny, jak na przykład: snooker, siatkówka, koszykówka czy tenis. 

5 / 5. Ocen: 3